| Użycie | Budowa znudzonego pala fundamentowego |
|---|---|
| Product name | interlocking Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 77m |
| Maksymalna średnica | 2900 mm |
| Lock Type | interlocking |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | Frictional Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 77m |
| Max Diammeter | 2800mm |
| Lock Type | Frictional |
| material | tungsten carbide , 42Crmo |
|---|---|
| application | foundation pile |
| condition | 100% new |
| Oem | available |
| Inny typ | B47K20H, B47K19H, B47K17H, 3050, 3060, 3065 |
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
|---|---|
| Name | Trust Roller |
| material | 40Mn |
| Warranty | 6 months |
| Color | Customized |
| Wielkość | Dostosowany rozmiar |
|---|---|
| Product name | Spearhead |
| Słowo kluczowe | Głowica |
| for | kelly bar |
| Szczegóły pakowania | Dostosowane |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Nazwa produktu | Sprzęt budowlany |
| Material | Alloy steel |
| Słowo kluczowe | seria obudów jednościennych |
| Szczegóły pakowania | Klient wymagany |
| Nazwa produktu | Odlew fundamentowy |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa | polerowanie, malowanie |
| Tworzywo | Stal nierdzewna, Q355d |
| Orzecznictwo | ISO9001 (2000) |
| praca | OEM ODM, dostosowany OEM |
| Product Name | Pile Breaker |
|---|---|
| Warranty | 6 months |
| Kolor | Żółty, niebieski, dostosowany, biały |
| Orzecznictwo | ISO9001,CE |
| Material | Steel |
| Nazwa produktu | łamacz pali, kruszarka pali, obcinacz pali, łamacz skał |
|---|---|
| Maksymalny skok siłownika hydraulicznego | 180mm |
| Zakres średnicy stosu | 1700-1850 mm |
| Maksymalny nacisk żerdzi wiertniczej | 690 tys |
| Odpowiednia koparka (tona) | 12-50t |
| Nazwa | Złącze obrotowe |
|---|---|
| Tworzywo | kuta stal stopowa/35 CrMo Ze specjalną obróbką cieplną |
| typ | 20T 30T 40T 50T |
| Używać | Załączanie rady i kelly paska |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynka |