| Stosowanie | stos fundamentowy |
|---|---|
| Nazwa produktu | /Frykcyjna prętka Kelly |
| Maksymalna głębokość wiercenia | 63 m |
| Maksymalna średnica | 3000 mm |
| Typ blokady | Cierny |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | Frictional Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 89m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Rodzaj blokady | Cierny |
| Tworzywo | Stal nierdzewna, Q355d |
|---|---|
| praca | OEM ODM, dostosowany OEM |
| Nazwa produktu | Odlew fundamentowy |
| Obróbka powierzchniowa | polerowanie, malowanie |
| Orzecznictwo | ISO9001 (2000) |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Nazwa produktu | Kierowca obudowy |
| Max Drilling depth | 75m |
| Maksymalna średnica | OD 620-OD2500 mm |
| Applied equipment | Rotary Piling & drilling machine |
| Aplikacja | Palowanie fundamentów |
|---|---|
| Średnica wiertła | 600-2500 |
| Tworzywo | wysokiej jakości stal węglowa |
| OEM/ODM | Dostępny |
| Grubość | 16-30mm |
| Type | Rock Drilling Bucket |
|---|---|
| Use | Rock Drilling Hole |
| Material | Q345B |
| Rodzaj maszyny | Sprzęt wiertniczy |
| Orzecznictwo | ISO9001 |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cylinder Turgor |
| Słowo kluczowe | Cylinder Turgor |
| for | undercarriage |
| Weight | 40kg |
| Rozmiar | Dostosowany rozmiar |
|---|---|
| Nazwa produktu | Części do maszyn budowlanych jednościenne obudowy wiertła znudzone palowanie stos otworu fundamentow |
| Słowo kluczowe | Jednostkowa ściana Jednostkowy rząd serii obudowy |
| Dla | Znudzony stos |
| Szczegóły pakowania | klient |
| Rozmiar | Dostosowany rozmiar |
|---|---|
| Nazwa produktu | Części do maszyn budowlanych jednościenne obudowy wiertła znudzone palowanie stos otworu fundamentow |
| Tworzywo | Q355B |
| praca | Producent |
| Aplikacja | pilingowanie fundamentów |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Product name | Construction machinery parts single wall drill casing bored piling foundation bore pile |
| Material | Alloy steel |
| keyword | double wall casing series |
| Szczegóły pakowania | klient |