| nazwisko | Łożysko |
|---|---|
| Material | Alloy Steel |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Size | 124-25-630 |
| Type | or Customerized |
| nazwisko | Łożysko obrotowe |
|---|---|
| Material | Alloy Steel |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Size | OD500 |
| Rodzaj | lub zindywidualizowane |
| Nazwa | Sprężyna tłumiąca |
|---|---|
| Tworzywo | 60Si2mn |
| Wysokość | 410 mm |
| Waga | 70 kg |
| Aplikacja | Bauer SoilMec Mait IMT Rotary Wieriennica |
| Name | Damping Spring |
|---|---|
| Materiał | 60Si2Mn |
| Height | 410mm |
| Weight | 70KGS |
| Zastosowanie | Bauer SoilMec Mait IMT Rotary Wieriennica |
| typ | Core Barrel z zębami pocisków |
|---|---|
| Aplikacja | fundament żwirowy |
| Tworzywo | Q355D |
| Stosowanie | Wyrób wiertniczy obrotowy |
| Funkcja | nadaje się do twardego podłoża |
| typ | Core Barrel z zębami pocisków |
|---|---|
| Aplikacja | fundament żwirowy |
| Tworzywo | Q355D |
| Stosowanie | Wyrób wiertniczy obrotowy |
| Funkcja | nadaje się do twardego podłoża |
| Product Name | 4 Sections Interlocking Kelly Bar |
|---|---|
| Abrasion resistance | Strong |
| Lock Type | Interlocking |
| Zastosowanie | Dowierzanie do fundamentów |
| Length | Up to 80M |
| Material | 60Si2Mn |
|---|---|
| Warranty | 6 months |
| Product name | damping spring for Rotary Drilling Rig Kelly Bar |
| Warunki | 100% nowy |
| Szczegóły pakowania | klient |
| Nazwa produktu | Rura Tremie |
|---|---|
| Material | Q235B |
| Średnica | 8''12 '' ' |
| Application | Contrete Pour construction |
| Przeciężnik | do 300mm |
| Nazwa | Sprężyna tłumiąca |
|---|---|
| Tworzywo | 60Si2mn |
| Aplikacja | Wiertnica obrotowa Bauer Soilmec Mait IMT |
| Korzyść | Wysoka jakość i ceny fabryczne |
| Wysokość | 480 mm |