| Stosowanie | Narzędzia do wiercenia fundamentów |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa produktu | Narzędzia do wiercenia fundamentów |
| typ | Blokowanie / tarcie |
| Głębokość wiercenia | 20-120m |
| Nazwa | Złącze terminalowe |
|---|---|
| Tworzywo | 35Crmo |
| Aplikacja | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane platformy gruntowe Kelly Bar |
| Rozmiar | 355 406 470 508 Kelly bar potrzebny |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynka |
| Type | Drill auger |
|---|---|
| Package | pcs |
| Number of pieces | 1 |
| Materiał | wysokiej jakości stal węglowa |
| Color | customized |
| Nazwa | Narzędzia wiertnicze Łyżka do skał |
|---|---|
| Tworzywo | Q355C |
| Aplikacja | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane platformy gruntowe Kelly Bar |
| Przeciężnik | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1500mm, 1600mm, |
| Zęby | Zęby kulowe / wiertła do kamienia, wiertła do piasku, wiertła walcowe, płyty grzejne, wiertła pilotu |
| Nazwa | Złącze terminalowe |
|---|---|
| Tworzywo | 35Crmo |
| Aplikacja | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane platformy gruntowe Kelly Bar |
| Rozmiar | 355 406 470 508 Kelly bar potrzebny |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynka |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Tworzywo | Q345B, 35CRMO, 27SIMN, 16 mn do wiercenia; 16mn/35CRMO dla Kelly Bar; Q235 dla rur tremie |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo,Wsparcie internetowe,Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą,Us |
| Nazwa produktu | wiertło blokujące typu Bauer do palowania |
| Aplikacja | Fundacja Sprzęt do odwiertów |
| Nazwa | Złącze terminalowe |
|---|---|
| Tworzywo | 35Crmo |
| Aplikacja | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane platformy gruntowe Kelly Bar |
| Rozmiar | 355 406 470 508 Kelly bar potrzebny |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynka |
| Stosowanie | Przymocowanie do obrotowej platformy do gromadzenia |
|---|---|
| Nazwa produktu | Narzędzia do wiercenia w budownictwie Gwarancja jakości Kelly Bar |
| typ | Włączenie włącza/włącza tarcia/włącza łącza |
| Głębokość wiercenia | 40-120 m |
| Przeciężnik wiercenia | 600-3000 mm |
| Name | Terminal Joint |
|---|---|
| Material | 35CrMo |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Size | 355 406 470 508 kelly bar need |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynka |
| Nazwa produktu | Blokujący i cierny drążek Kelly'ego |
|---|---|
| Element | 4 |
| Pierwsza długość sekcji | 13m |
| Gwarancja | 1 rok, 6 miesięcy |
| Aplikacja | Maszyna do wykopania otworów, duży kaliber |