| Rodzaj | Wiertła |
|---|---|
| Package | SET |
| Liczba sztuk | 1 |
| Material | Q345B |
| Kolor | wszelkie inne kolory |
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Service | OEM ODM,OEM Serivice |
| name | casing series shoe adapter driver piling rig parts construction machine |
| keyword | piling rig machine parts |
| Application | All the construction sites |
| Product Name | 4 Sections Interlocking Kelly Bar |
|---|---|
| Abrasion resistance | Strong |
| Lock Type | Interlocking |
| Zastosowanie | Dowierzanie do fundamentów |
| Length | Up to 80M |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Product name | Construction machinery parts single wall drill casing bored piling foundation bore pile |
| Material | Q345B |
| Szczegóły pakowania | dostosowane |
| Czas dostawy | 8 dni |
| Nazwa | Sprężyna tłumiąca |
|---|---|
| Tworzywo | 60Si2mn |
| Wysokość | 500mm |
| Waga | 71 KG |
| Aplikacja | Bauer SoilMec Mait IMT Rotary Wieriennica |
| typ | Wiertła |
|---|---|
| Pakiet | ustawić |
| Liczba elementów | 1 |
| Tworzywo | wysokiej jakości stal węglowa |
| Kolor | wszelkie inne kolory |
| Użycie | Obrotowy platforma do póki Kelly |
|---|---|
| Product Name | Construction Drilling Tools Quality Guarantee Kelly Bar |
| Rodzaj | Włączenie włącza/włącza tarcia/włącza łącza |
| Drilling Depth | 40-120m |
| Przeciężnik wiercenia | 600-3000 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Tworzywo | 16 mn do wiercenia; 16mn/35CRMO dla Kelly Bar; Q235 dla rur tremie |
| Kolor | Dostosowane |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo,Wsparcie internetowe,Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą,Us |
| Aplikacja | Bauer Sany XCMG Rotary Wieriennica, wiertarka skalna |
| Nazwa | Łożysko |
|---|---|
| Tworzywo | Stal ze stopu |
| Aplikacja | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane platformy gruntowe Kelly Bar |
| Rozmiar | 010 30 500 |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynka |
| Nazwa | Łożysko |
|---|---|
| Tworzywo | Stal ze stopu |
| Aplikacja | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane platformy gruntowe Kelly Bar |
| Rozmiar | 124-25-630 |
| typ | lub zindywidualizowane |