| Tworzywo | Stal nierdzewna, Q355d |
|---|---|
| praca | OEM ODM, dostosowany OEM |
| Nazwa produktu | Odlew fundamentowy |
| Obróbka powierzchniowa | polerowanie, malowanie |
| Orzecznictwo | ISO9001 (2000) |
| Tworzywo | Stal nierdzewna, Q355d |
|---|---|
| praca | OEM ODM, dostosowany OEM |
| Nazwa produktu | Odlew fundamentowy |
| Obróbka powierzchniowa | polerowanie, malowanie |
| Orzecznictwo | ISO9001 (2000) |
| Product Name | Combined type kelly bar OD470/4/72m |
|---|---|
| Element | 4 |
| The First Section Length | 19m |
| Warranty | 1 Year,6 months |
| Zastosowanie | Maszyna do wykopania otworów, duży kaliber |
| Nazwa produktu | Kelly Wędka Kelly Bar Bauer BK300/419/3/36m |
|---|---|
| Element | 3 |
| Pierwsza długość sekcji | 14m |
| Gwarancja | 1 rok, 6 miesięcy |
| Aplikacja | Maszyna do wykopania otworów, duży kaliber |
| Nazwa produktu | łamacz pali, kruszarka pali, obcinacz pali, łamacz skał |
|---|---|
| Maksymalny skok siłownika hydraulicznego | 180mm |
| Zakres średnicy stosu | 1700-1850 mm |
| Maksymalny nacisk żerdzi wiertniczej | 690 tys |
| Odpowiednia koparka (tona) | 12-50t |
| Miejsce pochodzenia | Shandong, Chiny |
|---|---|
| Odpowiednia marka | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Nazwa | Złącze obrotowe |
| Liczba sekcji | 3/4/5 |
| Tworzywo | 35Crmo |
| Product Name | Bauer BK300/419/3/36m |
|---|---|
| Pierwsza długość sekcji | 14m |
| Warranty | 6 months |
| Application | foundation pilling |
| Szczegóły pakowania | Pakowane w stalową paletę i folię aluminiową |
| Product Name | Bauer BK300/419/3/36m |
|---|---|
| The First Section Length | 14m |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Application | foundation pilling |
| Inne nazwy | Bauer blokujący bar Kelly |
| Rozmiar | Dostosowany rozmiar |
|---|---|
| Nazwa produktu | Standardowe łączniki stalowe bez szwu firmy Bauer Złącze osłonowe z podwójnymi ściankami do maszyny |
| Szczegóły pakowania | klient |
| Czas dostawy | 7 dni |
| Zasady płatności | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Product Name | Interlocking Mechanical Kelly Bar OD406 X4X15m |
|---|---|
| Drilling Depth | Up to55m |
| Drilling Diammeter | Max 3000mm |
| Use | deep foudation,road,bridges |
| Szczegóły pakowania | Pakowane w stalową paletę i folię aluminiową |