| Miejsce pochodzenia | Shandong, Chiny |
|---|---|
| Odpowiednia marka | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Nazwa | SR220 OD445 Kelly bar Części maszyn budowlanych kolumna blokująca |
| Szczegóły pakowania | klient |
| Czas dostawy | 7 dni |
| Tworzywo | węglik wolframu, 42Crmo |
|---|---|
| Aplikacja | stos fundamentowy |
| Twardość | 45-55 godzin |
| Stan | 100% nowy |
| OEM | Dostępny |
| Type | Core barrel |
|---|---|
| Material | steel,high quality carbon steel |
| Color | customized |
| Oem | available |
| Oem/odm | Welcome |
| Stosowanie | Wykonanie szybkiej drogi |
|---|---|
| Nazwa produktu | /Frykcyjna prętka Kelly |
| Maksymalna głębokość wiercenia | 120m |
| Maksymalna średnica | 3000 mm |
| Typ blokady | /Frykcyjna prętka Kelly |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | Interlocking Kelly Bar |
| Maksymalna głębokość wiercenia | 78 m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Rodzaj blokady | blokujące |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Product name | Construction equipment |
| Material | Alloy steel |
| keyword | single wall casing series |
| Szczegóły pakowania | Wymagane przez klienta |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Product name | Construction equipment |
| Material | Q345B |
| keyword | single wall casing series |
| Kolor | Żółty |
| Stosowanie | stos fundamentowy |
|---|---|
| Nazwa produktu | drążek Kelly'ego cierny |
| Maksymalna głębokość wiercenia | 54m |
| Maksymalna średnica | 1500mm |
| Typ blokady | Cierny |
| Stosowanie | Stos znudzony fundamentem |
|---|---|
| Nazwa produktu | /Frykcyjna prętka Kelly |
| Maksymalna głębokość wiercenia | 43 m |
| Maksymalna średnica | 3000 mm |
| Typ blokady | Cierny |
| Stosowanie | Budowa znudzonego pala fundamentowego |
|---|---|
| Nazwa produktu | blokujący drążek Kelly'ego |
| Maksymalna głębokość wiercenia | 80m |
| Maksymalna średnica | 3000 mm |
| Typ blokady | Blokujące |