| Name | Bauer Type Swivel joint |
|---|---|
| Materiał | kuta stal stopowa/35 CrMo Ze specjalną obróbką cieplną |
| Rodzaj | 25t 30t 40t |
| Inner Bearing | SKF,FAG |
| Application | Bauer Soilmec IMT MAIT Casagrande Liebherr |
| Name | Bauer Swivel joint |
|---|---|
| Materiał | kuta stal stopowa/35 CrMo Ze specjalną obróbką cieplną |
| Rodzaj | 25t 30t 40t |
| Inner Bearing | SKF,FAG |
| Application | Bauer Soilmec IMT MAIT Casagrande Liebherr |
| nazwisko | Złącze obrotowe Bauer |
|---|---|
| Material | forged alloy steel/35 CrMo With special heat treatment |
| Rodzaj | 25t 30t 40t |
| Inner Bearing | SKF,FAG |
| Application | Bauer Soilmec IMT MAIT Casagrande Liebherr |
| Product Name | OD355x4 x12m Interlocking Kelly Bar |
|---|---|
| Max Drilling Depth | 43M |
| Max Torque | 180kNm |
| Element | 4 |
| The First Section Length | 12m |
| Product Name | Bauer BK300/419/3/36m |
|---|---|
| Pierwsza długość sekcji | 14m |
| Warranty | 6 months |
| Application | foundation pilling |
| Szczegóły pakowania | Pakowane w stalową paletę i folię aluminiową |
| Product Name | Bauer BK300/419/3/36m |
|---|---|
| The First Section Length | 14m |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Application | foundation pilling |
| Inne nazwy | Bauer blokujący bar Kelly |
| Product Name | Interlocking Mechanical Kelly Bar OD406 X4X15m |
|---|---|
| Drilling Depth | Up to55m |
| Drilling Diammeter | Max 3000mm |
| Use | deep foudation,road,bridges |
| Szczegóły pakowania | Pakowane w stalową paletę i folię aluminiową |
| typ | Wiertła |
|---|---|
| Pakiet | Sprawa |
| Liczba elementów | 1 |
| Tworzywo | wysokiej jakości stal węglowa |
| Kolor | wszelkie inne kolory |
| typ | Wiertła |
|---|---|
| Pakiet | Sprawa |
| Liczba elementów | 1 |
| Tworzywo | wysokiej jakości stal węglowa |
| Kolor | wszelkie inne kolory |
| Miejsce pochodzenia | Shandong, Chiny |
|---|---|
| Odpowiednia marka | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Nazwa | SR220 OD445 Kelly bar Części maszyn budowlanych kolumna blokująca |
| Szczegóły pakowania | klient |
| Czas dostawy | 7 dni |